פעילות העמותה / התנועה

הפעילות באה ליד ביטוי בשישה ערוצים עיקרים ואלו הם :

ערוץ 1 : גיוס חברים והתעצמות
העצמת התנועה / העמותה על ידי גיוס חברים ותומכים בשיטת חבר מביא חבר ובאמצעות האינטרנט והדואר האלקטרוני.
עד היום התגייסו למאבק בטפסי רשום למעלה מ-500 חברים מכל שכבות החברה במדינה.
אנו מאמינים , שהמאבק הצודק הוא של כלל החברה הישראלית ולא רק של בודדים ושכולם חייבים להיות שותפים ולא עוד לשתוק ולהשלים עם בעיות הפשיעה , שמסכנות את עתיד ילדנו ואת הציבור בכללו באופן חמור ביותר לקיומו ולאיכות חייו של הפרט. לפיכך , אנו מסונפים בחלקי הארץ.

ערוץ 2 : יחסי ציבור
את יחסי הציבור אנו עורכים במפגשים עם חברים ותומכים ובעיקר עם העיתונות והכתבים הפלילים.
לתנועה יש מעצבת דעת קהל ואשת יחסי ציבור ותקשורת מקצועית וידועה בשם איריס קריב.
ואנו מעניקים מדי שנה את עיטור " אביר הלוחם בפשע ובשחיתות " בטקס מרשים למאות מוזמנים.

ערוץ 3 : ערוץ כנסת ישראל
בערוץ זה פעלנו רבות ונמשיך לפעול בו להשגת המטרות והיעדים החשובים ביותר במובן שינוי חקיקה ובדבר הקמת ועדת חקירה ממלכתית ואו ממשלתית לבדיקת מחדלי המשטרה ומערכת אכיפת החוק לרבות בתי המשפט על מנת לחולל רפורמה במערכת הזו, שתביא למסקנות והמלצות שיחייבו את הממשלה לחזק את משטרת ישראל, שרות בתי הסוהר ותמנע הפרטת בתי הסוהר, את הפרקליטות ובתי המשפט ואת שירותי הרווחה בעניין תסקירי שרות המבחן.
הכול במטרה שהמערכת תפעל בשילוב כוחות ובתיאום ולא שאחת יעילה והשנייה מתקשה ומבטלת את הישגי האחרות. לדוגמא, לא יתכן מצב שאין בתי סוהר לאכלס מורשעים בדין ולא יתכן שבית סוהר ישמש נופשון שלא ירתיע פושעים ושיהיה מצב שכדאי להם להגיע אליו. לא יתכן מצב שהפרקליטות יחזיקו ברשום תיק שיבוא לדיון בבית המשפט כעבור שנים רבות ולא יתכן שהתיק יתקע בבית המשפט עד לסיומו עוד שנים רבות. אין בכך כול הרתעה ופושעים מנצלים את המצב להמשך הפשיעה ולאחר מכן לבקש צירוף תיקים בעסקת טיעון.
למען גילוי נאות, עד היום לא נמצא רוב בכנסת להביא לקידום ועת חקירה כנ"ל כי לממשלה יש רוב בקואליציה והיא מסרבת לחקירה כזו. אנו מקוים, שממשלה אחרת תסכים ושיבוא שינוי רדיקאלי בנושא כאוב זה.
יש לתנועה / העמותה תוכנית רבות בתחום שינויי חקיקה בכנסת ביחס לחוק המעצרים המגביל את המשטרה ובתי המשפט לנהל חקירות מוצלחות וגורם להם לשחרור חשודים ונאשמים הממשיכים לפשוע בעבירות רכוש, סמים, הונאה ואלימות ועוד.
יש עוד שינוי חקיקה רבים כמו איסור עורכי דין ונבחרי ועובדי ציבור בכירים להתרועע / להתחבר בדרך קבע עם עבריינים ידועים שהוזהרו על ידי המשטרה.
שיטת מינוי מפכ"ל משטרת ישראל על ידי פוליטיקאים לשיטת המינוי של היועץ המשפטי לממשלה וזאת כדי להוציא את המשטרה משיקולים פוליטיים.
כמו כן, אנו מבקשים להטיב את תנאי השכר של השוטרים והסוהרים ובני משפחותיהם כדי לתגמל את המשפחות וליצור מניע חזק לביצוע מוצלח של עבודת המשטרה.
עוד על חקיקה תמצאו במטרות ויעדי התנועה באתר .

ערוץ 4 : קבלת תלונות ומידע מהציבור והגשת יעוץ ועזרה
הואיל ובשורות התנועה / העמותה נמצאים מטובי המקצוענים בתחום המשטרה ובתי המשפט ובמיוחד במניעת פשע, ובהם חוקרים פרטיים, התנועה מקבלת פניות הציבור ובמיוחד מידע פלילי אודות פשעים ופושעים שביצעו את הפשע ועורכת ערכת מצב כדי להגיע לחקר האמת ולהעברת החומר לידיעת הנוגעים בדבר עם המלצות.

ערוץ 5: כתיבת מאמרים , תוכניות וניירות עמדה לגורמים המוסמכים בדבר
כאמור לעייל, בתנועה / העמותה יש מקצוענים שטיפלו במשך עשרות בשנים בבעיות פשיעה, אלימות, שחיתות, סמים, ופשע מאורגן ואלו באים לידי ביטוי בכתיבת מאמרים ותוכניות מומלצות לטיפול יעיל בתופעות (את חלקם אפשר לקרוא באתר ובאתרי הקישור) כמו כן, מתקיימת חליפת מכתבים עם שרים וחברי כנסת
והתנועה מפיצה באינטרנט ובדואר האלקטרוני חומר הסברה כמו, מכתבים גלויים ומה שקרוי הודעות – "כדאי לך לדעת ....." בנושאים אקטואליים שי להם אייטם בציבור.

ערוץ 6 : שותפות בארגון גג – כבוד האדם וחירותו – חוק וסדר ומינהל תקין
העמותה / התנועה והעומד בראשה יסד מר יגאל אנקורי סגן ניצב בדימוס, הקים את הארגון הנ"ל ואליו הצטרפו עמותות וארגונים חברתיים שיש להן מטרות ויעדים דומים במאבק בפשיעה ובשחיתות לרבות כאלה עם זיקה למחוללי הפשיעה כמו, העוני והחינוך והם ביחד במטה משותף פועלים להשגת כול אותם היעדים המשותפים שהוגדרו באמנה משותפת בעמדה של חוזק והשפעה מרבית על קובעי ההחלטות במדינה.
אודות הארגון הנ"ל שהצטרף למפלגה פוליטית במטרה להכניס חברי כנסת אפשר לקרוא בדף מיוחד.

דף הבית
מי אנחנו
מטרות ויעדים
פעילות התנועה
מאמרים
צור קשרכבוד האדם וחירותו
חוק וסדר ומינהל תקין
 

ארגון גג אליו הצטרפו עמותות וארגונים חברתיים בעלי מטרת ויעדים דומים במאבק בפשיעה ובשחיתות.
וביחד פועלים להשגת כל אותם היעדים המשותפים שהוגדרו באמנה משותפת.
 
אות הלוחם
עמותה רשומה (ע"ר)
580492379
האתר עוצב ונבנה על ידי    POPINS technology
כבוד האדם וחירותו