צור קשר

אנו פונים אליך באופן אישי להצטרך אלינו לתנועה למאבק בפשע ובשחיתות בישראל שנוסדה בחודש דצמבר 2006.
אנו משוכנעים , שאיכפת לך מהמדינה שלנו , שלדאבוני הרב הולכת ומדרדרת ומאבדת מאיכותה החברתית עד כי, סכנה קיומית ניצבת בפנינו.
היה טוב לכולנו להפקיד את התחומים הנ"ל בידיהם של הממונים המוסמכים ושנישאר פסיביים.
אבל, אם לא נפעל ביחד לשינוי המצב ואפילו בדרכי ביטוי דמוקרטיים המקובלים כגון, בקשות, הפגנות, עצות והצעות, עצומות ולובי בכנסת, כולל תמיכה פוליטית בכל הזמנים לא יחול שינוי לטובה.

אם כולנו נאמר , שאנו לא יכולים לשנות ונשלים עם המצב כפי שהוא עכשיו ונברח מהשליחות הגורלית, נחטא לעצמנו ולילדנו ואפילו לנכדינו.
נכון, שלא לכולנו יש את הפנאי לפעילות חברתית בנושאים הנ"ל, ולכן, אין אנו מבקשים את הצטרפותך כתנאי לפעילותך ואנו, חברי התנועה נקבל אותך כחבר/ה תומך/ת וכך ונוכל לשתף אותך בכל, ברעיונות ובדרך ובעיקר בהישגיים.
את אלה שיהיו מוכנים להקדיש מזמנם, מידיעתם המקצועית ומקשריהם הציבוריים בכנסת ובמשרדי הממשלה למען התנועה, אנו כן נשמח לשתפם ולקבלם בצוותי היגוי מקצועיים ובהנהלות בסניפים השונים.

אנחנו נהיה בקשר אישי עם כל חבר/ה , נפעל ביחד בכנסים ובמפגשים כבמועדון חברים עד אשר התנועה תתעצם ותרקום עור וגידים. בחזוננו להקים מפלגה ו/או להצטרף למפלגה קיימת שתקבל את מצענו ויעדינו וביחד נגשים את היעדים והמטרות לטובת כלל עם ישראל.

דף הבית
מי אנחנו
מטרות ויעדים
פעילות התנועה
מאמרים
קישורים
צור קשר


התנועה למאבק
בפשע ובשחיתות

ת.ד. 7094
קריית מטלון, פתח תקווה
טלפון: 050-931340
פקס 03-9231142
anticrime11@gmail.com
 
 
הצטרפו עכשיו
עמותה רשומה (ע"ר)
580492379
האתר עוצב ונבנה על ידי    POPINS technology
כבוד האדם וחירותו